poroniec
Duzi chłopcy
19.11.2018
provision 167/
cards quanity 25
Woodland Spirit

Order: Boost a unit in your hand by 8.

Rating:
0

Zaczynamy od słabych jednostek z pokrzepieniem, najczęściej przeciwnik będzie się ich pozbywał, dlatego nie ma się czym przejmować. Po zagraniu kilku kart zaczynamy nadawać tempo - wyrzucamy na stół wiedźminów i co raz mocniejsze jednostki - jednocześnie jednostki z pokrzepieniem są buffowane co sprawia, że punkty szybko przybywają. W momencie gdy przeciwnik zaczął pierwszy staramy się go dogonić punktowo - tak abyśmy mogli wygrać pierwszą rundę z taką samą ilością kart. Oczywiście jeśli to my zaczęliśmy to nie będzie nic złego w tym, że wygramy rundę ze stratą jednej karty.

Jeśli w drugiej rundzie mamy w dłoni silne jednostki to warto pociągnąć te rundę - chociażby dlatego żeby ostatnia runda była jak najkrótsza, a nasze silne jednostki znajdowały się na cmentarzu.

W ostatniej rundzie gramy Ghulle i Ozzrela pożerając jednostki z cmentarza.

W tej talii jest ciekawe combo: Old Speartip + Caranthir + Zwierciadło Bekkera. Użycie takiej kombinacji da nam Old Speartipa zbuffowanego na 25 punktów, a dodatkowo jeśli zagramy to we wcześniejszych rundach to w ostatniej będziemy mieli 2 x Old Speartrip na cmentarzu.

Z użyciem bohatera warto poczekać do ostatniej rundy, najlepiej do ostatniej jednostki.

You have to be logged to comment
{{comment.author}}

{{comment.comment}}

{{child_comment.author}}

{{child_comment.comment}}